Hendricks Lunar Gin 70cl
€38,95
De Hendrick's Lunar Gin is mooie mix tussen 11 botanische producten en de orginele smaak van Hendrick's. Dit is de tweede uitgave in de beperkte oplage van mevrouw Lesley Gracie's rariteitenkabinet. Een bloemige gin met een verfrissend warm karakter! Lees meer
Specificaties
Merk:
Hendricks
Alcohol %:
43,4%
Inhoud:
1L
Land:
Verenigd Koninkrijk
Soort Gin:
Kruidig
Levertijd:
Op werkdagen voor 16:00 uur besteld, vandaag verzonden
Informatie
Hendrick's Lunar Gin 70cl
De Hendrick's Lunar Gin is mooie mix tussen 11 botanische producten en de orginele smaak van Hendrick's. Dit is de tweede uitgave in de beperkte oplage van mevrouw Lesley Gracie's rariteitenkabinet. Een bloemige gin met een verfrissend warm karakter!
Perfect serve reccomendatie: Moonlight Buck. Vul een longdrink glas met ijs, schenk er 50ml Hendricks's Lunar gin in, 15ml citroensap, vul aan met Ginger Ale. Garneer met de aroma's van citroen en 3 dunne plakjes komkommer.
Meer hendricks gin bekijken? Bekijk al onze Hendricks gin.
© Copyright 2023 Club Gin
- Theme by
Frontlabel
- Powered by
Lightspeed