Gordon’s London Dry Gin 70CL (37,5%) is een klassieke, frisse en droge gin met jeneverbes, koriander, engelwortel en zoethout. Heerlijk met tonic, veel ijs en een partje verse limoen. Lees meer.
Gordon’s London Dry Gin 70CL is een klassieke Engelse gin met een fris, droog en uitgesproken jeneverbessenkarakter. De gin vindt zijn oorsprong in 1769, toen Alexander Gordon in Londen zijn distilleerderij oprichtte.
Voor Gordon’s worden zorgvuldig geselecteerde botanicals gebruikt, waaronder jeneverbes, koriander, engelwortel en zoethout. Deze combinatie zorgt voor de herkenbare frisse en kruidige smaak waar Gordon’s om bekendstaat.
Met 37,5% alcohol is Gordon’s London Dry Gin een veelzijdige basis voor een klassieke Gin & Tonic en verschillende cocktails.
Neus: Fris en duidelijk jeneverbessenachtig met subtiele kruidige aroma’s.
Smaak: Droog en verfrissend met jeneverbes, koriander en zachte kruidige tonen.
Afdronk: Fris, mild en droog met aanhoudende jeneverbes.
Alcoholpercentage: 37,5%
Inhoud: 70CL
Herkomst: Verenigd Koninkrijk
Het volledige recept van Gordon’s wordt geheimgehouden. De producent bevestigt wel een aantal belangrijke botanicals:
Jeneverbes
Koriander
Engelwortel
Zoethout
Vooral de handgeselecteerde wilde jeneverbessen spelen een belangrijke rol in het klassieke karakter van deze London Dry Gin.
De geschiedenis van Gordon’s begint in 1769, toen Alexander Gordon zijn distilleerderij in Londen oprichtte.
Zijn doel was een gin te ontwikkelen met een uitgesproken en consistente smaak. Jeneverbes vormde daarbij een belangrijk onderdeel van het recept.
Meer dan 250 jaar later is Gordon’s nog altijd sterk verbonden met de klassieke London Dry Gin-stijl.
Gordon’s London Dry Gin wordt drievoudig gedistilleerd. De geselecteerde botanicals worden samen verwerkt volgens het geheime recept van het merk.
Het resultaat is een heldere gin met een fris, droog en duidelijk jeneverbessenkarakter.
De klassieke serve voor Gordon’s is eenvoudig:
50 ml Gordon’s London Dry Gin
150 ml tonic
Veel ijs
Een partje verse limoen
Vul een ruim glas met ijs, voeg de gin toe en schenk de tonic erbij. Garneer met een partje limoen.
De frisse limoen sluit mooi aan bij het droge en jeneverbessenrijke karakter van Gordon’s.
Gordon’s London Dry Gin is door zijn klassieke smaakprofiel geschikt voor verschillende gin-cocktails, waaronder:
Gin & Tonic
Tom Collins
Gin Fizz
Negroni
Dry Martini
Vooral wanneer je op zoek bent naar een klassieke ginbasis zonder uitgesproken fruitsmaken is Gordon’s een toegankelijke keuze.
Bestel Gordon’s London Dry Gin 70CL bij Club Gin en geniet van een klassieke London Dry Gin met een fris en droog jeneverbessenkarakter.
Met 37,5% alcohol en botanicals als jeneverbes, koriander, engelwortel en zoethout is Gordon’s uitstekend geschikt voor een traditionele Gin & Tonic en verschillende cocktails.