Hendricks Gin 100CL is de royale literfles van de bekende Schotse gin. Gemaakt met 11 botanicals en de kenmerkende infusies van roos en komkommer. Fris, zacht en floraal en perfect voor een Gin & Tonic met verse komkommer. Lees meer.
Hendricks Gin 100CL is de royale 1-literuitvoering van de bekende Schotse Hendrick’s Original Gin. De gin onderscheidt zich door zijn bijzondere combinatie van klassieke botanicals met de kenmerkende aroma's van roos en komkommer.
Hendrick’s wordt geproduceerd in Girvan, Schotland. Voor de productie worden twee verschillende distilleerketels gebruikt: de Bennett Still en de Carter-Head Still. Beide leveren een distillaat met een eigen karakter, waarna deze worden samengebracht.
De gin wordt gemaakt met 11 botanicals en vervolgens verrijkt met de herkenbare infusies van roos en komkommer. Hierdoor ontstaat een zachte, frisse en florale gin waarin jeneverbes en citrus mooi in balans blijven.
Met een inhoud van 100CL is deze fles ideaal voor liefhebbers die Hendrick’s regelmatig schenken of een grotere fles zoeken voor een feest, borrel of thuisbar.
Neus: Fris en aromatisch met florale tonen van roos, frisse komkommer, jeneverbes en citrus.
Smaak: Zacht en uitgebalanceerd met jeneverbes en citrus als basis, gevolgd door frisse komkommer en delicate florale tonen.
Afdronk: Fris, zacht en aromatisch met aanhoudende botanische en florale nuances.
Inhoud: 100CL / 1 liter
Alcoholpercentage: controleer huidige botteling – zie opmerking onderaan
Herkomst: Schotland
Een klassieke Hendrick’s Gin & Tonic maak je eenvoudig met:
Hendrick’s Original Gin
Premium tonic
Veel ijs
3 dunne schijfjes komkommer
Vul een ruim gin-tonicglas met ijs en voeg Hendrick’s toe. Schenk de tonic rustig erbij en garneer met verse komkommer.
De komkommer sluit direct aan bij een van de kenmerkende smaakcomponenten van Hendrick’s en versterkt het frisse karakter.
Hendrick’s Original wordt gemaakt met 11 botanicals:
Jeneverbes
Koriander
Sinaasappelschil
Citroenschil
Engelwortel
Iriswortel
Cubebpeper
Karwij
Kamille
Vlierbloesem
Duizendblad
Na het distilleren worden de kenmerkende infusies van roos en komkommer toegevoegd.
Deze combinatie geeft Hendrick’s zijn herkenbare karakter: klassiek genoeg om duidelijk als gin herkenbaar te blijven, maar tegelijkertijd fris en floraal door komkommer en roos.
Een bijzonder onderdeel van Hendrick’s is het gebruik van twee verschillende distillatiemethoden.
De Bennett Still zorgt voor een rijker en voller distillaat. De Carter-Head Still produceert juist een lichter en verfijnder karakter doordat alcoholdampen langs de botanicals bewegen.
De twee distillaten worden vervolgens gecombineerd. Daarna worden roos en komkommer toegevoegd om het herkenbare Hendrick’s-profiel compleet te maken.
Het frisse en florale karakter van Hendrick’s past goed bij lichte visgerechten, schaal- en schelpdieren en frisse borrelhapjes.
Ook gerechten met komkommer, citrus en verse kruiden sluiten mooi aan bij de gin.
De 1-literfles is ideaal wanneer je Hendrick’s regelmatig schenkt. Gebruik hem voor een Gin & Tonic tijdens een borrel, diner, feestje of cocktailavond.
Door de grotere inhoud is deze uitvoering ook interessant voor een goed gevulde thuisbar of wanneer je met meerdere mensen van Hendrick’s wilt genieten.
Bestel Hendricks Gin 100CL bij Club Gin en haal een royale literfles van deze bekende Schotse gin in huis. Fris en floraal met jeneverbes, citrus en de kenmerkende combinatie van roos en komkommer.